• Yeni Kız
Carol J Rupp'un Güzel Sanatlar Markası 'Frosty Morning Elk' Tuval Sanatı

Carol J Rupp'un Güzel Sanatlar Markası 'Frosty Morning Elk' Tuval Sanatı

Ürün Puanı:
₺ 191.26

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Sanatçı : Carol J Rupp Subject : Animals Style : Natural Modern Product Type : Galeriye Sarılmış Tuval Sanatı Bu asılmaya hazır, galeriye sarılmış sanat eseri, çerçevenin ortasında duran bir geyiğe sahiptir. Öne Çıkan Renkler : Beyaz, Gri, Mavi, Ten Rengi, Siyah, Kahverengi Melek Ateşi sanatçısı Carol Rupp, Missouri Üniversitesi'nden sanat alanında lisans ve Illinois Üniversitesi'nden sanat alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. Carol, profesyonel bir sanatçı ve eğitmen olarak kırk yılı aşkın deneyime sahip temsili bir sanatçıdır. Lise ve Üniversite seviyelerindeki tüm ortamları öğretti. Eğitmen olarak sık sık jüri üyesi olarak görev yaptı ve yıllar boyunca çok sayıda sanat gösterisini değerlendirdi. Giclee (jee-clay), yüksek kaliteli güzel sanatlar reprodüksiyonları oluşturmak için gelişmiş bir baskı işlemidir. Giclee baskıresiminin sağladığı ulaşılabilir mükemmellik, reprodüksiyonu orijinal parçadan neredeyse ayırt edilemez kılar. Sonuç, Giclee'nin galeriler, müzeler ve özel koleksiyoncular tarafından geniş çapta kabul görmesidir. Galeri sargısı, bir sanatçının tuvalini, tuvalin kenarlarını saracak ve gizli, ahşap bir çerçeveye sabitlenecek şekilde gerdirme yöntemidir. Bir tuvali germek ve hazırlamak için bu yöntem, bitmiş resmin çerçevesiz bir sunumuna izin verir. çerçevenin ortasında duran bir geyik.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Ayna Parlak Deri Losyonu

₺ 31.98

Ayna Parlak Deri Losyonu, onlarca yıllık deneyim ve en iyi doğal, nemlendirici bileşenler kullanılarak formüle edilmiştir Ayna Parlak Deri Losyonu ile aracınızın cildine bakmayı k

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.