• Yeni Kız
Cresswell Aydınlatma 11 Geçiş Fırçalanmış Nikel 3-Light Yuvarlak Entegre LED Parça Aydınlatma Kiti

Cresswell Aydınlatma 11 Geçiş Fırçalanmış Nikel 3-Light Yuvarlak Entegre LED Parça Aydınlatma Kiti

Ürün Puanı:
₺ 98.76

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Şeffaf cam tonlarına sahip fırçalanmış nikel kaplamalı kısılabilir 3 Işıklı yuvarlak ray lambası kiti, herhangi bir alanı tamamlamak için çok yönlü işlev ve geleneksel tasarım ekler Cresswell Aydınlatma 11 "Geçişli Fırçalanmış Nikel 3 Işıklı Yuvarlak Entegre LED ray lambası Kiti. Tavan kanopisi 4,75 "ölçülerindedir ve düz, dokulu veya eğimli tavanlara monte edilebilir. En standart 120 Volt akkor tarzı ve LED dimmer anahtarları ile uyumludur. Enerji tasarruflu, uzun ömürlü entegre LED ampuller, sıcak beyaz (her biri 3000 K) bir parlaklık verir ve ayarlanabilir palet kafaları, ışığı en çok ihtiyacınız olan yere yönlendirmenizi sağlar. ETL Listelenmiştir, Basit montaj gereklidir, Donanım bileşenleri dahildir, Yalnızca iç mekan kullanımı içindir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Erkek Teknoloji Polar Pantolon

₺ 69.98

Russell Boys'un Teknoloji Ürünü Polar Pantolonu, rahat egzersiz yapmak istediğinde ya da gündelik kıyafetini tamamlamak için üzerine bir şeyler atmak istediğinde küçüğünüzün

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.