• Yeni Kız
Marka Güzel Sanatlar 'Groove Fabrikken' Tasarımdan Tuval Sanatı Fabrikken

Marka Güzel Sanatlar 'Groove Fabrikken' Tasarımdan Tuval Sanatı Fabrikken

Ürün Puanı:
₺ 325.20

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Sanatçı : Tasarım fabrikasıkonu : çiçekstil : Modern ve çağdaşürün Türü : Galeriye Sarılmış Tuval Sanatı Bu asılmaya hazır, galeriye sarılmış sanat eseri, çerçeveyi dolduran pembe yapraklara sahiptir. Öne Çıkan Renkler : Pembe, Beyaz, Siyah, Ten Rengi, Gri Dünyanın en iyi çağdaş sanatçılarından ve fotoğrafçılarından bazılarının çalışmalarını içeren Modern Yayın Serimiz, ürün yelpazenizi veya projelerinizi büyük ölçüde geliştirebilecek yüksek kaliteli, orijinal görüntülerden oluşan küratörlüğünde bir seçki sunar. Perakendeci için, eğlenceli yenilik görüntüleri ve en çok satan posterlerden oluşan geniş yelpazemizle harmanlanmış çağdaş güzel sanatlar görüntülerinin birleşimi, karşı konulmaz bir ürün karması oluşturuyor. Giclee (jee-clay), yüksek kaliteli güzel sanatlar reprodüksiyonları oluşturmak için gelişmiş bir baskı işlemidir. Giclee baskıresiminin sağladığı ulaşılabilir mükemmellik, reprodüksiyonu orijinal parçadan neredeyse ayırt edilemez kılar. Sonuç, Giclee'nin galeriler, müzeler ve özel koleksiyoncular tarafından geniş çapta kabul görmesidir. Galeri sargısı, bir sanatçının tuvalini, tuvalin kenarlarını saracak ve gizli, ahşap bir çerçeveye sabitlenecek şekilde gerdirme yöntemidir. Bir tuvali germek ve hazırlamak için bu yöntem, bitmiş resmin çerçevesiz bir sunumuna izin verir. çerçeveyi dolduran pembe yapraklar.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Beyefendinin Yılı

₺ 41.56

RCloserquot; NeYo ipeksi pürüzsüz sesini bir haşhaş evi pisti üzerinde çalıştığı için benzersizdir Genel olarak, BEYEFENDİNİN yılı, adil cinsiyete bu saygıyla baştan çık

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.