• Yeni Kız
Abu Garcia Hank Parker 7' Orta Ağır Baitcast Çubuk ve Makara Combo

Abu Garcia Hank Parker 7' Orta Ağır Baitcast Çubuk ve Makara Combo

Ürün Puanı:
₺ 3.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Abu Garcia Hank Parker Baitcast Çubuk ve Makara Kombinasyonu, hevesli balık tutkunları için dayanıklı, güvenilir ve güçlü bir şekilde performans gösteren bir olta sunar. Gelişmiş döküm doğruluğu ve kontrolü için hafif ve dengeli bir tasarıma sahip sağlam, tek parça grafit çerçeveye sahiptir. Ek olarak, bu orta ağırlıkta olta ve makara kombinasyonunun 7 'uzunluğu, daha yumuşak döküm ve makaralama için paslanmaz çelik kılavuzlar ve zirkonyum kaplı kesici uçların yanı sıra sorunsuz performans için bir güç diski sürükleme sistemi ile donatılmıştır. Abu Garcia Hank Parker Baitcast Çubuk ve Makara Kombinasyonu, hevesli balık tutkunları için dayanıklı, güvenilir ve güçlü bir şekilde performans gösteren bir olta sunar. Gelişmiş döküm doğruluğu ve kontrolü için hafif ve dengeli bir tasarıma sahip sağlam, tek parça grafit çerçeveye sahiptir. Ek olarak, bu orta ağırlıkta olta ve makara kombinasyonunun 7 'uzunluğu, daha yumuşak döküm ve makaralama için paslanmaz çelik kılavuzlar ve zirkonyum kaplı kesici uçların yanı sıra sorunsuz performans için bir güç diski sürükleme sistemi ile donatılmıştır.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Cerrah Anında Kiti

₺ 1.67

Biraz doktor önlüğü al ve kendini bir cerraha dönüştür Bu 4 parçalı Doktor Cerrah Aksesuar Seti, tıbbi bakım için size koşan tüm hastalara sahip olacaktır Yetişkin Surgeon I

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.