• Yeni Kız
Arden + Zanaatkarlar Gatsby Deco Geo Açık havada. Geleneksel Koltuk Pedi

Arden + Zanaatkarlar Gatsby Deco Geo Açık havada. Geleneksel Koltuk Pedi

Ürün Puanı:
₺ 0.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Arden + Artisans, bu kişiselleştirilmiş sınırlı sayıda dış mekan minderleri koleksiyonuna benzersiz bakış açılarını ve tarzlarını getiren Arden Selections ve ilham veren sanatçılar arasındaki bir işbirliğidir. Detroitli sanatçı Brooke Hitchcock tarafından tasarlanan Gatsby, art deco döneminin zenginliğini yansıtmak için karmaşık, boyalı detaylar kullanıyor. Bu yastık 21 inç boyutundadır. geniş x 21 inç. derin x 4,5 inç. yüksek ve mükemmel yerleştirilmiş bağlar onu yerinde kilitli tutar, böylece alanınız her zaman mükemmel bir şekilde bir araya getirilmiş görünür. Dayanıklı, hava koşullarına dayanıklı polyester kumaş, sezon boyunca canlı renkler sağlar ve sadece sabun ve suyla kolay temizlik sağlar. Bu dış mekan yastığının içinde, dikey konumda yönlendirilmiş patentli% 100 ever Luxe polyester elyaf dolgu bulunur, bu da yedek veranda yastıklarınıza yapı ve yay sağlar. Bu dış mekan yastığı UV ile işlenir ve verandanızda veya güvertenizde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Arden Şirketleri, bu ürünü satın alma tarihinden itibaren 1 yıl boyunca işçilik ve malzeme kusurlarına karşı garanti eder. 21 inç. U x 21 inç. G x 4,5 inç. H. Yastığı sandalyenize sabitlemek için 2 takım bağ. Dayanıklılık ve konfor için% 100 polyester ile doldurulur. UV ışınlarına dayanıklı ve su itici. 1 yıllık sınırlı garanti.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Avia Kadın Baskılı Kapri

₺ 39.96

Avia'nın aktif tozluklarında egzersiz yapın ve harika görünün Rahat bir streç imalatla birleştirilmiş havalı bir tasarım, bir sansasyonel uyum ve his yaratır! Yaklaşık...

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.