• Yeni Kız
Kepçe Kadın Blok Topuklu Sandalet

Kepçe Kadın Blok Topuklu Sandalet

Ürün Puanı:
₺ 0.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Scoop'un Ezme Blok Topuklu Ayakkabılarıyla her görünüme doku ve drama ekleyin. Ezme kayışları ve Hafızalı Köpük tabanlık, ekstra stabilite için şık, arkası açık askılı bir blok topuk üzerinde tamamlanan bu çok yönlü sandalete anında konfor ve stil kazandırır. Münhasıran . Malzeme : Poliüretan (PU) üst; Termoplastik Kauçuk (TPR) dış taban. Bakım : Lekeyi temizleyin. Menşe ülke : İthal. Topuk Yüksekliği toka kayışları; hafızalı köpük tabanlık. Kepçeden Kadınlar için Ezme Kayışı Blok Topuk Sandaletleri. Kepçe. Olmazsa olmazlarınızla tanışın. Eğlenceli, cilveli parçalardan, en son trendlerden ve beklenmedik buluntulardan ilham alın. İşte şimdi - go-to'nuz yaptığınız her şeyi arıyor.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Sona 'Fantasia' Tuval Sanatı

₺ 2.00

Artist : Sona Subject : Abstract Style : Modern and Contemporary Product Type : GalleryWrapped Canvas Art A Bu asılmaya hazır, galeriye sarılmış sanat eseri, soyut bir renk ve doku keş

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.