• Yeni Kız
Michael Jackson tarafından Marka Güzel Sanatlar 'Pochard 1' Tuval Sanatı

Michael Jackson tarafından Marka Güzel Sanatlar 'Pochard 1' Tuval Sanatı

Ürün Puanı:
₺ 191.26

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Sanatçı : Michael Jackson Subject : Animals Style : Modern & Contemporary Product Type : Galeriye Sarılmış Tuval Sanatı Bu asılmaya hazır, galeriye sarılmış sanat eseri, gölde yüzen bir ördeğe sahiptir. Belirgin Renkler : Açık Mavi, Siyah, Gri, Mavi, Kahverengi Michael Jackson Resim stüdyosunda Doğa Tarihi İllüstrasyon derecesi. Beş yıl reklam illüstratörü ve yarı zamanlı öğretmen olarak çalıştıktan sonra, zamanını ve enerjilerini bugün olduğu vahşi yaşam ve portre uzmanı olmaya adamaya karar verdi. Jacksons'ın çalışması, tek bir resim içinde kaynaşmış hem klasik hem de modern yorumları yansıtıyor. Etkileri Rönesans, on dokuzuncu yüzyılın ustaları ve Çağdaş Sanat arasında değişmektedir. Üstün teknikle, kışkırtıcı ve dramatik eserler yaratmak için doğal ve kavramsal arasında bir uyum sağlar. Giclee (jee-clay), yüksek kaliteli güzel sanatlar reprodüksiyonları oluşturmak için gelişmiş bir baskı işlemidir. Giclee baskıresiminin sağladığı ulaşılabilir mükemmellik, reprodüksiyonu orijinal parçadan neredeyse ayırt edilemez kılar. Sonuç, Giclee'nin galeriler, müzeler ve özel koleksiyoncular tarafından geniş çapta kabul görmesidir. Galeri sargısı, bir sanatçının tuvalini, tuvalin kenarlarını saracak ve gizli, ahşap bir çerçeveye sabitlenecek şekilde gerdirme yöntemidir. Bir tuvali germek ve hazırlamak için bu yöntem, bitmiş resmin çerçevesiz bir sunumuna izin verir. Michael Jackson Resim stüdyosunda Doğa Tarihi İllüstrasyon bölümünden mezun oldu. Beş yıl reklam illüstratörü ve yarı zamanlı öğretmen olarak çalıştıktan sonra, zamanını ve enerjilerini bugün olduğu vahşi yaşam ve portre uzmanı olmaya adamaya karar verdi. Jacksons'ın çalışması, tek bir resim içinde kaynaşmış hem klasik hem de modern yorumları yansıtıyor. Etkileri Rönesans, on dokuzuncu yüzyılın ustaları ve Çağdaş Sanat arasında değişmektedir. Üstün teknikle, kışkırtıcı ve dramatik eserler yaratmak için doğal ve kavramsal arasında bir uyum sağlar. - gölde yüzen bir ördek.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Safevi Buda Tablosu

₺ 12.76

Şık bir sakinlik vurgusu arayan sofistike bir kişi, ahşap üzerine boyanmış tuval üzerine bu siyah beyaz Buda başından başkasına bakmamalıdır Her iki boyutlu vuruş, her ayrınt

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.