• Yeni Kız
Walker Egzoz Egzoz Kuyruk Borusu Uyar seçin: 1999-FORD MUSTANG

Walker Egzoz Egzoz Kuyruk Borusu Uyar seçin: 1999-FORD MUSTANG

Ürün Puanı:
₺ 3.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Dayanıklılık için alüminize çelikten üretilen Walker premium pipe, hızlı ve kolay kurulum için hassas bir uyum sağlamak üzere hassas bükücüler ve fikstür kontrol edilerek üretilmiştir. BİRLİKTE DAHA iyi - Tam bir egzoz sistemi yükseltmesi için Yürüteç katalitik konvertörleri ve susturucuları takarken birinci sınıf Yürüteç aksesuarlarını kullanın. Kurulumu kolay - Kolay kurulum için hassas bükümler ve OE tarzı yönlendirmeler, askılar ve konektörlerle üretilmiştir (varsa). OE tarzı performans - Doğrudan uyum tasarımı, orijinal ekipman gibi performans gösteren hassas bir uyum sağlamak için fikstür kontrol edilir. Korozyona dayanıklı - Korozyon direnci ve performans için dayanıklı alüminize çelik konstrüksiyon. Ek Özellikler Bitiş : Alüminize. Seç uyar : 1999-2003 FORD MUSTANG 6 Silindir 3.8 L 2004 FORD MUSTANG 6 Silindir 3.9 L ve daha fazlası - kontrol etmek için aracınızı fit widget'ımıza ekleyin.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Aktif Örgü Şort

₺ 28.72

Bu Atletik Örgü Şortlar, küçük çocuğunuzun gardırobuna harika bir katkı sağlayacaktır % 100 polyester kumaş hafiftir ancak en titiz faaliyetlerine dayanacak kadar dayanıklıdı

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.