• Yeni Kız
Babalar Günü'nü Kutlamanın Yolu Masa Üstü Cam Dekor Bloğu, En iyi Baba

Babalar Günü'nü Kutlamanın Yolu Masa Üstü Cam Dekor Bloğu, En iyi Baba

Ürün Puanı:
₺ 3.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Babamın tam zamanlı çalışandan ev tamircisine, küçükler ligi koçuna kadar birçok işi var ama onun için en önemli olan iş baba rolüdür. Babalar Günü'nü kutlamak için bu şekilde yaptığı her şeyi takdir ettiğinizi babama bildirin Masa Üstü Cam Dekor Bloğu, En iyi Baba. Dekoratif cam bloğumuz, iki dekoratif cam bloğu tek bir öğede birleştirir. Daha uzun blok, ön tarafında dekoratif beyaz bir senaryoda “Dünyanın En Büyük Babası” olan rustik ahşap tasarım arka plan grafiğine ve daha kısa blokta ön tarafında kesik kalpli “I Heart Papa” yer alıyor. Bağımsız cam dekor bloğumuz tek başınadır ve ofiste veya babamın evde en sevdiği noktada masa üstlerini veya şömineleri mükemmel bir şekilde yerleştirmenizi sağlar. Babalar Günü'nü kutlamak için Yolumuzla göstermekten gurur duyacağı bir hediye ile bu Babalar Günü'nde babanızı, büyükbabanızı veya hayatınızdaki o baba figürünü kutlayın. Masa Üstü Cam Dekor Bloğu, en iyi Baba. Bağımsız cam dekor bloğu. İki dekor bloğunu tek bir parça halinde birleştirir. Uzun blok, önünde beyaz bir yazı ile “Dünyanın En Büyük Babası” olan rustik ahşap bir arka plana sahiptir. Daha küçük blok, kesik kalpli “Ben Kalp Baba” ile beyaz bir arka plana sahiptir. Masa üstü, kitap rafları, şömineler üzerinde mükemmel yerleştirme için bağlantısız. Cam ve kağıt destekleyiciden yapılmış ürün. Ürün Ölçüleri : 6 ”U x 1” G x 5" Y. Renk : Kahverengi. Model Numarası : KY935570-A.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Hallmark Anneler Günü Kartı

₺ 0.67

Hallmark markası, tebrik kartları, hediye paketleri ve daha fazlası için en iyisi olarak kabul edilmektedir Hallmark, 100 yılı aşkın bir süredir müşterilerinin günlük anları da

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.