• Yeni Kız
Wynwood Stüdyo Baskılı Kuşlar Tuval Sanat Baskı

Wynwood Stüdyo Baskılı Kuşlar Tuval Sanat Baskı

Ürün Puanı:
₺ 2.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Manuel Roman - Sonbaharda Orman, gerçek sanatçılar tarafından ustaca yapılmış bir Yüzyıl Ortası sanat eseridir. Kapsamlı bir Kahverengi renge sahip olan Runway Avenue'nin bu güzel sanat baskısı, ev dekor temanıza mükemmel bir son dokunuş. Özellikler : Bu sanat eseri dikey bir yönelime sahiptir. Hayvanlar ve Böcekler, size mükemmel duvar sanatını getirmek için bir Kuş temasıyla tasarlar. Sürdürülebilir ve orman dostu. 1,5 inç kalınlığında sürdürülebilir ahşap bir çerçevede profesyonelce elle gerilir. Kolay asmak için önceden takılmış kancalarla asılmaya hazır gelir. Tırnak ve askı da dahildir. Yüksek çözünürlüklü ve canlı renkleri garanti etmek için ultra premium ve solmaya karşı dayanıklı mürekkepler kullanılarak basılmıştır. Çeşitli boyut seçeneklerinde mevcuttur.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Bravo Balonlar Eklemli Afiş

₺ 1.67

Bu Bravo Balonlar Eklemli Afiş ile doğum günü partinize biraz eğlence katın Bravo Balonları Eklemli Afiş, herhangi bir doğum günü partisini süslemenin renkli bir yoludur...

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.