• Yeni Kız
George Büyük erkek Streç Pike Polo

George Büyük erkek Streç Pike Polo

Ürün Puanı:
₺ 70.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu 2 düğmeli polo gömleğin yaptığı gibi hiçbir şey her durum için işe yaramaz. Yakışıklı bir iş-gündelik görünüm için pantolonların üzerine George Big Men's Pique Flex Polo'yu giyin, golf sahasına götürün ya da randevu gecesi için biraz kot pantolonun üzerinde deneyin. Bu polo, rahatlık ve etiketsiz olması için yumuşak pamuklu streç karışımından yapılmıştır. Bu polo makinede yıkanabilir ve çeşitli renklerde mevcuttur. % 58 pamuk% 39 polyester% 3 Spandeks. Polo gömlek . pike imalatı, Esneme. İki düğmeli ön plaket. Kısa kollu . Nervürlü polo yaka, nervürlü manşet. etiketsiz iç. Yan delikleri olan gömlek kuyruğu. çeşitli renklerde mevcuttur. büyük ve Uzun boylu olarak mevcuttur.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Ensueno Dtrgnt Sprng Frs 4 100

₺ 38.94

kısa açıklama mevcut değildir Sıvı Deterjan, Bahar Taze 65 yükler Yeni 3'ü 1 arada formül Derinlemesine temizler Leke savaş gücü Renk solması koruması HE : standart ve he makin

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.