• Yeni Kız
Zaman ve Tru Kadın Kırpılmış Yüksek Katlı Sıkıntılı Anne Kotu, Normal için 27 İç Dikiş, 2-18 Beden

Zaman ve Tru Kadın Kırpılmış Yüksek Katlı Sıkıntılı Anne Kotu, Normal için 27 İç Dikiş, 2-18 Beden

Ürün Puanı:
₺ 1.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Kendini sevme zamanı. Time and Tru'dan gelen bu Sıkıntılı Anne Kotları, şimdiye kadarki en rahat uyum için nihai streç kottan üretilmiştir! Kıvrımlı siluet, karın kontrollü yüksek belli bir bel, havalı, kısa bir etek ucu ve baştan sona sıkıntılı detaylara sahiptir. Zahmetsiz batı kıyısı'ndan ilham alan bir görünüm için bu modaya uygun kot pantolonları grafik tişörtünüz, deri moto ceketiniz, favori şapkanız ve spor ayakkabılarınızla şekillendirin. Sadece at . % 73 Pamuk /% 23 Polyester /% 4 Spandeks. Makinede yıkanabilir. Model 5'10 "ve 4 beden giyiyor. Dar kesim. Yüksek katlı; 27 "iç dikiş (R); 25" iç dikiş (Ler). Fermuarlı düğme önü. 5-cep stili. Streç denim; sıkıntılı detaylar; kırpılmış tasarım; kemer halkaları. Time and Tru'dan Kadınların Yüksek Katlı Sıkıntılı Kırpılmış Anne Kotu. Time and Tru'dan Kadınların Yüksek Katlı Sıkıntılı Kırpılmış Anne Kotu.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Noel Kuş Evi

₺ 1.00

Noel Tatili Antetli Kağıt ve El İlanı Bilgisayar Yazıcı Kağıdı, Noel ve yıl sonu tatilleri için el ilanları, antetli kağıtlar, davetiyeler, duyurular, partiler, posterler ve ç

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.