• Yeni Kız
14 inç. Gümüş Süslemeli Beyaz Saksıda Fesleğen Yapay Bitki

14 inç. Gümüş Süslemeli Beyaz Saksıda Fesleğen Yapay Bitki

Ürün Puanı:
₺ 1.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Koyu, zengin tonlarda doğal olarak oluşan nitelikleri sergileyen gerçekçi görünümlü fesleğen yapraklarının aşırı büyümesine sahip bu yapay bitkinin yardımıyla kendi iç mekan (sahte) bahçenizi yaratın. 14 İnç oturuyor. gümüşten kesilmiş beyaz bir saksıdan yüksek olan bu renkli sahte bitki, çıplak alanlara hayat verirdi. Nearly Natural Inc. hakkında - 75 yılı aşkın bir süredir Neredeyse Natural Inc. vicdanlı tüketicilere doğal dekorasyonlara güzel alternatifler sunuyor. Canlı bitki dünyasını anlayan doğa bilimcileri tarafından istihdam edilen ve tavsiye edilen Neredeyse Doğal, evler, ofisler ve işletmeler için en gerçekçi görünümlü dekoratif öğeleri yeniden yaratabilir. Müşteri hizmetlerine, detaylara gösterilen ilgiye ve doğa felsefesine olan gerçek bağlılığından yola çıkarak, Neredeyse Doğal, müşterilere piyasadaki en güzel, eşsiz ve çarpıcı sahte bitkileri ve çiçekleri getirmeye çalışır. Ürün Ölçüleri : H : 14 inç. W : 14 İnç. D : 14 İnç. Mutfak dekoru için harika. İnanılmaz gerçekçi görünümlü. Bakıma gerek yok. Gümüş kesilmiş beyaz bir saksıda bulunur. İç mekan kullanımı veya kapalı, korumalı bir dış mekan için önerilir. Yapay bitkiler sentetik malzemeler kullanılarak üretilir ve görünüşte yaşam benzeri olacak şekilde iyi tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu yapay bitki için bakım gerekmez; yumuşak ve kuru bir bezle silerek temizleyin. Ölçümler, bitkinin dibinden aranjmandaki en uzak uzatılmış yaprağa kadardır. Genişlik boyutları ayrıca en uzaktaki her boyuttan hesaplanır. Ekici Boyutları : H : 5 inç. W : 6 inç. D : 6 İnç.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

İmgeler, Şiir Dalı IV

₺ 0.67

Bu muhteşem nefes kesici çiçek görüntüsünü ev dekorunuzun bir parçası haline getirin Görüntü, kesinlikle sahip olmayı seveceğiniz narin ama göz kamaştırıcı bir güzelliğ

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.