• Yeni Kız
Lee kadın Yüksek katlı yardımcı ince bacak Kırpılmış Jean

Lee kadın Yüksek katlı yardımcı ince bacak Kırpılmış Jean

Ürün Puanı:
₺ 69.80

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Lee Women's High Rise Utility Crop Jeanlee'nin High Rise Utility Crop Jean'i, yardımcı yama ön cepleri, askeri stil düğmeleri ve şerit arka cepleri içerir. Dar kesim ve eğik ön cepler ve ikonik Lee yaması gibi efsanevi Lee detaylarıyla üretilen bu kotlar, stilden ödün vermeden işlev görür. Düzenli Uyum. Yüksek Yükseliş. Ön cepleri kes. Askeri Stil Düğmeleri. Arka Cepler. İnce bacak mahsulü. % 98 Pamuk /% 2 Spandeks. Makinede yıkanabilir. İthal. Stil # 1 HSLC33. Lee'den Kadın Yüksek Belli Kısa Kot Pantolon. Daha fazla stil, daha sürdürülebilir. Bu ürün, sürdürülebilir şekilde üretilmiş standartlarımızdan birini veya birkaçını karşılar. Daha fazla bilgi edinmek için sürdürülebilir stil mağazamızı ziyaret edin : https : //www ./ cp / sürdürülebilir stil mağazası / 7552000.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Stabilus Gövde Desteği

₺ 111.86

STABİLGaz Yüklü Bagaj Desteği STABİLgaz yüklü kaldırma destekleri, ağır davlumbazların, arka kapakların ve arka kapakların elle kaldırılmasını ve indirilmesini kolay ve güv

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.