• Yeni Kız
Ücretsiz Montaj kadın Mock Boyun Kaburga Sweatshirt

Ücretsiz Montaj kadın Mock Boyun Kaburga Sweatshirt

Ürün Puanı:
₺ 79.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Free Assembly'nin Sahte Boyun Nervürlü Sweatshirt, sıcak, rahat ve şık kalmanın harika bir yolu için zengin bir pamuk karışımında, hacimli olmayan şık bir kaplama için dokusal nervürlü ultra yumuşaktır. Kolay, bir araya getirilmiş bir görünüm için Klasik Eşofmanlarımızla eşleştirin. Münhasıran . Malzeme : Gövde : % 60 Organik Pamuk /% 40 Polyester; Kaburga : % 57 Organik Pamuk /% 38 Polyester /% 5 Spandeks. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. Boyut : Model S beden giyiyor. Fit : Rahat. Ağırlık : Hafif. Yaka : Nervürlü sahte boyun. Kapatma : Kazak tarzı. Kollu : Nervürlü manşetli uzun kollu. Cepler : Yok. Özellikler : Önde düz renkler veya grafik baskı; nervürlü etek; omuzlarda nervürlü detay; sol etek kullananlarda logo etiketi. Kadınlar için ücretsiz Montaj Mock Boyun Kaburga Sweatshirt.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Hallmark Anneler Günü Kartı

₺ 0.67

Hallmark markası, tebrik kartları, hediye paketleri ve daha fazlası için en iyisi olarak kabul edilmektedir Hallmark, 100 yılı aşkın bir süredir müşterilerinin günlük anları da

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.