• Yeni Kız
Burkehaven Metal Dış Mekan Yan Sehpaları, 2'li Set, Beyaz

Burkehaven Metal Dış Mekan Yan Sehpaları, 2'li Set, Beyaz

Ürün Puanı:
₺ 1.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Mükemmel yardımcıyla ruh halinizi parlak tutun ve dış mekan dekorunuzun ruh halini daha da parlak tutun. Şık, modern namlu yapısı ve içi boş çerçevesi ile her sehpa, mevcut dış mekan mobilyalarınız için mükemmel bir yardımcıdır ve bir tepsi atıştırmalık veya taze bir sürahi limonata tutmak için mükemmeldir. Her bir yan sehpanın çerçevesi, keskin çivili süslemeli, eğlenceli bir çiçek demir kesim tasarımına sahiptir ve bu seti yeni bir şeye ihtiyacı olan her alan için harika kılar. Burkehaven Metal Dış Mekan Yan Sehpaları, 2'li Set, Beyaz : Şunları içerir : İki (2) Yan Sehpa. Malzeme : Demir. Çoklu Bitiş Seçenekleri. Montaj Gerekli. Büyük Boyutlar : 16,50 inç derinliğinde x 16,50 inç genişliğinde x 20,75 inç yüksekliğinde. Ağırlık Kapasitesi : 14 lbs. Küçük Boyutlar : 12,25 inç derinliğinde x 12,25 inç genişliğinde x 18,00 inç yüksekliğinde. Ağırlık Kapasitesi : 8 lbs.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

HAYALETLER KLASİK SARILMAK

₺ 0.67

Bu eğlenceli, şenlikli pencere tutunmalarıyla Cadılar Bayramı sezonu için pencerelerinizi veya aynalarınızı giydirin En yüksek kalitede yapılmış, güvenlik açısından test edi

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.