• Yeni Kız
Sağlıklı Irklar İngilizce İşaretçi Sağlıklı İkramlar Premium Protein Isırıkları Sığır eti oz

Sağlıklı Irklar İngilizce İşaretçi Sağlıklı İkramlar Premium Protein Isırıkları Sığır eti oz

Ürün Puanı:
₺ 29.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Sağlıklı Irklar Sağlıklı İkramlar Fit & Trim Isırıkları Tavuk Köpek İkramları, 4 kalorinin altındaki tek kaynaklı et sayesinde her yaştan ve büyüklükteki köpekler için idealdir. Bunlar, köpeğinizi ödüllendirmek isterken minimum kalori gerektiren diyetler için mükemmeldir. Lezzetli tavuk aromalı ikramlarımız, bir eğitim ikramı olarak veya köpeğiniz için lezzetli bir ödül olarak kullanım için mükemmeldir. ve buğday, mısır ve soya içermez. Köpeğiniz onları sevecek! Tek bir kaynak et proteini sunun. Bu yumuşak çiğnemeler esnektir, bu da daha küçük parçalara ayrılmayı kolaylaştırır. Mısır, buğday ve soya içermez. Her ikram 4 kalorinin altındadır, kalori sayarken ideal ikramdır.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Büküm Ön Uzun Kollu Üst

₺ 14.00

Bu eğlenceli renk uzun kollu kepçe boyun üstü bir mevsimin olması gereken bir şey Ön kenarda biraz parlama ekleyen bir bükülme vardır En şirin görünümlerden bazılarını oluş

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.