• Yeni Kız
Wynwood Stüdyo Mimarlık ve Binalar Duvar Sanatı Tuval Baskılar 'San Francisco Köprüsü' Ünlü Köprüler-Kırmızı, Mavi

Wynwood Stüdyo Mimarlık ve Binalar Duvar Sanatı Tuval Baskılar 'San Francisco Köprüsü' Ünlü Köprüler-Kırmızı, Mavi

Ürün Puanı:
₺ 31.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

San Francisco Köprüsü, gerçek sanatçılar tarafından ustaca yapılmış geleneksel bir sanat eseridir. Kapsamlı bir Kırmızı renge sahip olan Runway Avenue'nin bu güzel sanat baskısı, ev dekor temanıza mükemmel bir son dokunuş. Özellikler : Bu sanat eseri, size mükemmel duvar sanatını getirmek için Ünlü köprüler temasına sahip yatay bir yönlendirme mimarisine ve bina tasarımına sahiptir.Sürdürülebilir ve orman dostuprofesyonel olarak 1,5 inç kalınlığında sürdürülebilir bir ahşap çerçeveye gerilmiş el, kolay asmak için önceden takılmış kancalarla asılmaya hazırdır. Çivi ve askı da dahilyüksek çözünürlüklü ve canlı renkleri garanti etmek için ultra premium ve solmaya karşı dayanıklı mürekkepler kullanılarak basılmışçeşitli boyut seçeneklerinde mevcuttur Pist Caddesi Mimarisi ve Binaları Duvar Sanatı Kanvas Baskılar 'San Francisco Köprüsü' Ünlü Köprüler - Kırmızı, Mavi.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Sona 'Fantasia' Tuval Sanatı

₺ 2.00

Artist : Sona Subject : Abstract Style : Modern and Contemporary Product Type : GalleryWrapped Canvas Art A Bu asılmaya hazır, galeriye sarılmış sanat eseri, soyut bir renk ve doku keş

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.