• Yeni Kız
Marka Güzel Sanatlar Geometri-Soyut CATeyes tarafından Tuval Sanat, Siyah Mat, Gümüş Çerçeve

Marka Güzel Sanatlar Geometri-Soyut CATeyes tarafından Tuval Sanat, Siyah Mat, Gümüş Çerçeve

Ürün Puanı:
₺ 79.96

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu asılmaya hazır, keçeleşmiş çerçeveli sanat eseri, mavi bir gökyüzüne karşı geometrik kirişlere sahiptir.Giclee (jee-clay), yüksek kaliteli güzel sanatlar reprodüksiyonları oluşturmak için gelişmiş bir baskı işlemidir. Giclee baskıresiminin sağladığı ulaşılabilir mükemmellik, reprodüksiyonu orijinal parçadan neredeyse ayırt edilemez kılar. Sonuç, giclee'nin galeriler, müzeler ve özel koleksiyoncular tarafından geniş çapta kabul görmesidir. Marka Güzel Sanatlar "Geometri-Soyut" Tuval Sanatı CATeyes, Siyah Mat, Gümüş Çerçeve : Sanatçı : CATeyes. Konu : Fotoğrafçılık. Stil : Çağdaş. Asılmaya hazır. Yüksek kalite. Gelişmiş bir baskıresim süreci olan giclee kullanılarak basılmıştır. Reprodüksiyonlar orijinallerden neredeyse ayırt edilemez. Giclee birçok galeri, müze ve özel koleksiyoncu tarafından kabul edilmektedir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Hansa Oyuncakları - Pelikan

₺ 79.98

Hansa Oyuncakları Pelikan, 11 inç Bunları harika tuttuğunuzda??hayat gibi mi?? hayvanlar, Hansa'nın tasarıma, özel kumaş seçimine, kesmeye, dikmeye, doldurmaya, göz yerleştirmey

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.