• Yeni Kız
Aukfa 63 Çekmeceli ve Kapılı Uzun Banyo Saklama Dolabı - Gri

Aukfa 63 Çekmeceli ve Kapılı Uzun Banyo Saklama Dolabı - Gri

Ürün Puanı:
₺ 0.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Depolama fonksiyonlu mobilyalar vazgeçilmezdir , Bu AK-FBC1-014 banyo dolabında akrilik panel kapılı üstü kapalı bir dolap ve bir çekmece ve altında kapılı başka bir dolap bulunur ve bu da günlük depolama ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayabilir.Havlularınızı, şampuanlarınızı ve diğer banyo malzemelerinizi içine koyabilirsiniz, Banyo dolabı için kullanılan yüksek kaliteli malzemeler stabiliteyi ve uzun süreli kullanımı garanti edebilir ve bu ürün de yeterli desteği sağlayabilir, Farklı depolama alanlarının kombinasyonu farklı depolama ihtiyaçlarını karşılar. MODERN tasarım - Açık renkte şık ve klasik bir görünüme sahip olan üst ve alt panel, güzel bir eğri tasarıma sahiptir ve çekmece ve kapıdaki oluk deseni, banyo dekorasyon stilinizle kombinasyonu tatmin etmek için daha zarif öğeler ekler. GENİŞ DEPOLAMA - Bu AK-FBC1-014 banyo dolabı, akrilik panel kapılı üstü kapalı bir kabine ve bir çekmeceye ve altında kapılı başka bir kabine sahiptir ve bu da günlük depolama ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayabilir. Havlularınızı, şampuanlarınızı ve diğer banyo malzemelerinizi içine koyabilirsiniz. YERDEN TASARRUF - İnce ve kompakt bir gövdeye sahip bu dolap fazla yer kaplamaz. Sadece bir köşeye koyun ve yerden tasarruf sağlayan bir banyo mobilyası alabilirsiniz. Bu dolap aynı zamanda devrilmeyi önlemek için bir uç önleyici kit ile donatılmıştır. YÜKSEK kaliteli MALZEME - Metal çekmece kolu ve kapı menteşeleri donanımı da dahil olmak üzere birinci sınıf P2 seviyesi MDF levhalarla hazırlanmış bu dolap dayanıklı ve sağlamdır ve uzun yıllar kullanıma izin verir. Fırçalanmış yüzey ve akrilik panel kapı, odanıza şık bir dekorasyon getirir. Temizlemesi ve kurulumu kolaydır - Kabinin yüzeyi pürüzsüz ve su geçirmezdir. Nemli bir bezle temizlenmesi ve bakımı kolaydır. Hızlı bir montajın gerçekleştirilmesine yardımcı olmak için tüm donanım ve manuel talimatlar pakete dahildir. ÜRÜN BİLGİLERİ Ürün Boyutu : 16.5 "Lx 14.2" Wx 63.8" H. paket Boyutu : 42.13 "Lx 17.91"Wx 7.09"H. G.W : 45.9 1bs. KB : 41.58 1bs. Özellikler Renk : Gri. Malzeme : MDF kurulu. Şekil : Dikdörtgen. Kapasite : 201bs her raf. Ayarlanabilir Raf : Evet. Çekmece sayısı : 1. Kapı sayısı : 2. Anti-damping Cihazı : Evet. Paket Şunlardır : Kabine, donanım. talimat. Menşe ülke : Çin. Tedarikçi Amaçlanan ve Onaylanan Kullanım : Konut Dışı Kullanım; Konut Kullanımı. Ürün Bakım talimatları : Nemli bir bezle silin. PAKET BİLGİLERİ : 1x depolama dolabı. 1 x Kullanım Kılavuzu : AK_AK-HBA2 WX1014-K3_PUM_YL-030823.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Boahaus Albi Kiler

₺ 3.00

Sahip olabileceğiniz ve ihtiyaç duyabileceğiniz her eşyanızı ve baharatınızı saklamak için bol bölmeli, mükemmel boyutta çok işlevli bir kiler Büyük boy bir kiler olan bu ür

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.