• Yeni Kız
Pamuk Streç Düşük Kesim Çorap, Paketi

Pamuk Streç Düşük Kesim Çorap, Paketi

Ürün Puanı:
₺ 1.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Paketteki Dokuma Çoraplarının Meyvesi, günlük kullanım için ideal bir seçimdir. Yumuşak ve rahattırlar ve ayakları korumalı tutarlar. Bu pamuklu düşük kesim çoraplar, rahatlatıcı bir his verirken spor yaparken ve yürürken size şık bir görünüm kazandırır. Ayakların nefes almasına izin verecek kadar hafiftirler ve dışarı çıkarken ayak parmaklarını da sıcak tutarlar. Gerektiğinde ekstralara sahip olmak için paket başına bu üçü alın. Bu pamuklu düşük kesim çoraplar çok çeşitli renklere sahiptir. Tezgahın Meyvesi Pamuklu Streç Dekolteli Çorap, 3'lü Paket : Yumuşak, nefes alabilen ve esnek pamuktan yapılmıştır. Pamuklu düşük kesim çoraplar size modaya uygun spor çorap stili verir. Farklı renkler arasında beyaz, siyah, siyah / mercan / mor, beyaz / pembe / yeşil ve gri / pembe / yeşil bulunur. 3 paket kaynağı. Seyahat ederken paketlenmesi kolaydır. Makine yıkama ve kuru. Hafif hissediyorum. 4'ten 10'a kadar olan ayakkabı boyutlarına uyar.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Noel Çorap Paketi

₺ 0.33

Bayanlar 2 çift paketi 9 "mürettebat çorap Bayanlar poli / spandex moda Tatil tema çorap 2 Çift Paketi, 9" mürettebat Tüy iplik eğlenceli bezemeler Bir beden en çok uyuyor, bayanl

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.