• Yeni Kız
South Shore Country Yaz Esintisi 1 Çekmeceli Çocuk Komodini, Yaban Mersini

South Shore Country Yaz Esintisi 1 Çekmeceli Çocuk Komodini, Yaban Mersini

Ürün Puanı:
₺ 268.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Yatak Odanızı Kır büyüsüyle doldurunbu parçalarla tüm küçük detaylar önemlidir. Sanatsal kalıplamadan şık ülke tasarımına. Çekmece ayrıca pürüzsüz yaldızlı metal raylara biner. Son derece dayanıklı ve uzun ömürlü.Summer Breeze Koleksiyonundan Başka Öğeler Ekleyin South Shore Summer Breeze koleksiyonundan başka parçalar ekleyerek klasik tarzdaki yatak odanızın görünümünü tamamlayın. PARÇALARIN değiştirilmesi ve montaj sırasında yardım için lütfen 1-800-290-0465 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin, 915-800-2833 (ABD) numaralı telefondan kısa mesaj gönderin (ücrete tabi olabilir), services@ adresinden e-posta gönderin veya https : // /pages/contact-us-tr adresindeki bir parça talep formunu doldurun. South Shore Yaz Esintisi, Kıyı 1 Çekmeceli Komidin, Yaban Mersinli GENİŞ KOMİDİN : Her komidin kitaplar için mükemmel bir açık alana ve çekmeceye sahiptir. Giysiler ve diğer eşyalar için bolca alan. Zamansız kır tasarımı : Güzellik ve işlev düşünülerek en ince ayrıntısına kadar tasarlanmıştır. Klasik detaylarla ülke görünümü ve hissi. Çekmece dayanıklı metal kızaklara sahiptir. PRATİK VE İŞLEVSEL : Yatak odanızı muhteşem ülke cazibesiyle doldurun. Çekmecede eşleşen bir ahşap düğme sapı vardır. DİĞER SUMMER BREEZE KOLEKSİYON PARÇALARIYLA EŞLEŞTİRİN : Özellikle South Shore Summer Breeze koleksiyonundaki diğer öğelerle eşleştirildiğinde her yatak odasına mükemmel bir tamamlayıcı. Kuzey Amerika'da toksik olmayan, lamine yonga levha ile üretilmiştir. Aksesuarlar dahil değildir. 5 yıllık sınırlı garanti. Sorunuz var mı? South Shore ile iletişime geçin, 7/7 : 1-800-290-0465 veya . Montaj gereklidir ve aletler dahil değildir. Tüm ürünler, tüm adımlarda size rehberlik edecek net bir montaj belgesiyle birlikte gelir. Montaj sırasında herhangi bir sorunuz varsa, acil destek için South Shore Furniture ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu öğe 1 kutu içinde sevk edilir. Kutu boyutları : 30,75 "(L) x 18,5" (G) x 4,5" (Y) 34 lb. Tüm ürünlerimiz Kuzey Amerika güvenlik standartlarını karşılar veya aşar ve ambalajlarımız sevkiyat sırasında hasar riskini azaltmak için test edilir ve onaylanır. Kuru bir bezle temizleyin.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Komidin, Çok Renkli

₺ 2.67

Bu eğlenceli tasarımlı komidin, çağdaş ve modern stili yeni ve taze bir şekilde ortaya koyuyor Beyaz ve çok renkli kaplamadaki bu komidin bir çekmeceye, bir açık bölmeye ve bir k

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.