• Yeni Kız
Parvez Taj Vahşi Çiçek Çerçeveli Resim Sanat Baskısı, 18.00 1.50

Parvez Taj Vahşi Çiçek Çerçeveli Resim Sanat Baskısı, 18.00 1.50

Ürün Puanı:
₺ 0.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu "Wild Bloom " Çerçeveli Resim Baskısı, yüksek çözünürlüklü arşiv kağıdına en kaliteli Giclee baskısıdır. Parvez Taj, vizyoner bir sanatçı ve güzel sanatlar ortamı olarak UV mürekkeplerinin öncüsüdür. Orijinal görüntülerini elde etmek için fotoğrafçılığı, su bazlı ve akrilik boyaları ve UV mürekkeplerini kanvas, alüminyum, bambu ve geri dönüştürülmüş ahşaplar gibi çeşitli yüzeylerle özgürce karıştırıyor. Bu parçaların her biri, kullanıma hazır düşüncesinin ve uluslararası ilhamının bir örneğidir - sizin de ilham alacağınızdan eminiz. Parvez Taj "Vahşi Çiçek" Çerçeveli Resim Baskısı : . Yüksek çözünürlüklü Arşiv Kağıdına en kaliteli Giclee baskı. Elle kesilmiş kenarları kesin. Yüksek kaliteli dayanıklı çözgü olmayan çerçeve. Asılmaya hazır olarak gelir. Bir orijinallik sertifikası içerir. ön tarafta sanatçının imzası var.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Klas Kadınlar Puro İçiyor

₺ 119.98

Venice Beach Collections, moda, mikrofon ve yaşam tarzı temalarında uzmanlaşmış Fairchild Paris sanat eserlerine sahiptir Koleksiyon, ikonik moda, film ve rock n 'roll görüntülerini

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.