• Yeni Kız
Stupell Endüstrileri Pembe Lotus Gölet zambak çiçeği Botanik ve Çiçek Fotoğrafçılığı Siyah Çerçeveli Sanat Baskı

Stupell Endüstrileri Pembe Lotus Gölet zambak çiçeği Botanik ve Çiçek Fotoğrafçılığı Siyah Çerçeveli Sanat Baskı

Ürün Puanı:
₺ 3.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Dokulu Çerçeveli Giclee Sanat Eserlerimizle herhangi bir odaya boyut katın. Çerçeveli resmimiz 1,5 inç kalınlığında ahşap tahıl çerçeveye güvenli bir şekilde monte edilmiştir ve asılmaya hazırdır. Çerçeveler üç çekici stilde mevcuttur : siyah, gri çiftlik evi ve beyaz. Ayrıca bir açıklama parçası istiyorsanız büyük beden seçeneklerimize de göz atmalısınız. Boyutlar : 24 x 1,5 x 24 Çerçeveli. Çerçeveli Giclee Boyutları Standart içerir : 12x1.5x12 Büyük : 17x1.5x17 Büyük boy : 24x1.5x24. Duvar Sanatı Asılmaya Hazırdır - Kurulum veya Donanım Gerekmez. Kolay Kurulum için Rafta veya Duvara Yaslanmış veya Katmanlı Sanat Eserleri. Giclée baskılarımız, dayanıklı bir MDF desteğine dikkatlice monte edilir ve ardından 1,5 inç kalınlığında ahşap tahıl bir çerçevede mükemmel bir şekilde tamamlanır. Monte edilmiş çerçeve renkleri arasında siyah, gri çiftlik evi ve beyaz bulunur. Yapıt Şunlarla ilgilidir : Çiçek, Bitki, Zambak, Gölet Zambağı, Taç Yaprağı, Gölet, Su. Jessica Manelis'in tasarımı.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Slidell Diptych'in

₺ 19.98

(2) yüksek çözünürlüklü Arşiv kağıdına 24x36 en kaliteli Giclee baskı panelleriprofesyonel olarak çerçevelenmiş ve monte edilmiş Slidell Diptych : (2) 24x36 paneller Yüksek

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.