• Yeni Kız
O Kim Değil Cesur Boks İfade Spor Grafik Sanat Beyaz Çerçeveli Sanat Baskı Duvar Sanatı

O Kim Değil Cesur Boks İfade Spor Grafik Sanat Beyaz Çerçeveli Sanat Baskı Duvar Sanatı

Ürün Puanı:
₺ 899.50

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Çerçeveli Giclee Duvar Sanatımız, evinizdeki veya ofisinizdeki herhangi bir alana bir sınıf dokunuşu katar. Çerçeveler üç çekici stilde mevcuttur : Siyah, Gri ve Beyaz. Dokulu resmimiz herhangi bir alana daha fazla derinlik ve boyut katacaktır. Her parça, asılmaya hazır 1,5 inç kalınlığında ahşap tahıl çerçeve ile monte edilmiştir! Bir açıklama parçası mı arıyorsunuz? Büyük boyutlu sanat eserlerimiz var. Boyutlar : 20 x 1,5 x 16 Çerçeveli. Çerçeveli Giclee Boyutları Standart içerir : 14x1.5x11 Büyük : 20x1.5x16 Büyük boy : 30x1.5x24. Duvar Sanatı Asılmaya Hazırdır - Kurulum veya Donanım Gerekmez. Kolay Kurulum için Bir Rafa veya Duvara Yaslanmış veya Katmanlı Sanat Eserleri. Giclee baskılarımız, dayanıklı bir MDF desteğine dikkatlice monte edilir ve ardından mükemmel bir şekilde tamamlanır. Sanat Eserleri Şunlarla İlgilidir : Eldiven, Boks Eldiveni, Spor, Boks, Muhammed Ali, Alıntılar, Motivasyon. Erica Billups tarafından tasarlandı. Çocuk Odası, Kreş, Oyun Odası, Sınıf veya Çocuk Yatak Odası. Metin, Risk Alacak Kadar Cesur Olmayanın Hayatta Hiçbir Şey Başaramayacağını içerir. Muhammed Ali.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Slidell Diptych'in

₺ 19.98

(2) yüksek çözünürlüklü Arşiv kağıdına 24x36 en kaliteli Giclee baskı panelleriprofesyonel olarak çerçevelenmiş ve monte edilmiş Slidell Diptych : (2) 24x36 paneller Yüksek

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.