• Yeni Kız
Louisville Slugger Select Akçaağaç Ağacından Kesilmiş Beyzbol Sopası, 34

Louisville Slugger Select Akçaağaç Ağacından Kesilmiş Beyzbol Sopası, 34

Ürün Puanı:
₺ 298.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Louisville Slugger'ın Major League seviyesindeki en popüler tornalama modeli olan bu C271, altın markalı HD parlak siyah kaplamaya sahiptir. C271, tüm standart namlulu tornalama modellerini oluşturmak için kullanılan temel modeldir ve Louisville Slugger'ın en yoğun çalıştırma kütüğünü kullanır ve bu modele tutarlı sertlik kazandırır. Dengeli bir salınım ağırlığı ile birlikte standart bir tutamak, standart namlu ve maksimum topuz konikliği, bu modelin hem temas hem de güç vurucuları için aynı şekilde teslim edilmesini sağlar. Ahşap : Seri 7 Akçaağaç. Dönüm Modeli : C271. Salıncak Ağırlığı : En Dengeli (1). Namlu : Orta. Kolu : Standart. Kemik ovuşturdu. Bir bardak. Bitiş : Siyah. Çıkartmalar : Altın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Easton USSSA T-Top Sopası, 26

₺ 25.94

Küçük sümüklü böceğinize yüksek kaliteli Easton Tee Ball Alüminyum Yarasa ile nasıl sallanacağınızı öğretin Bu yarasa, kolay salınım ve hızlı hız için üretilmiştir E

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.