• Yeni Kız
Wonder Nation Kız Bebek Kolsuz Üst, Kısa ve Şapka Seti, Beden 0 3 Aylık

Wonder Nation Kız Bebek Kolsuz Üst, Kısa ve Şapka Seti, Beden 0 3 Aylık

Ürün Puanı:
₺ 29.96

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bebek kızların her fırsatta giymesi için kesinlikle sevimli bir seçenek, Wonder Nation üst, şort ve şapka, üç parçalı sete göz atın. Küçük kız stilinizi gölgede tutmak için koordine kova şapkalarla dört renkte mevcuttur. Wonder Nation Kız Bebek Kolsuz Üst, Kısa ve Şapka Kıyafeti, 3 Parçalı Set : Kolsuz Yumuşak Örgü Üst : % 54 Pamuk,% 45 Polyester,% 1 Spandeks. İşlevsel Olmayan Suni Ahşap Düğme Plakası. Omuz Askısını Düzeltin. Etiketsiz Konfor. Yumuşak Örgü Şort : % 54 Pamuk,% 45 Polyester,% 1 Spandeks. Kağıt Torba Bel Detayı. Bacak Açıklığında Fırfır Detayı. Kolay Çekme Konforu için Elastik Kemer. Yumuşak Örgü Şapka% 54 Pamuk,% 45 Polyester,% 1 Spandeks. Velcro Kapatma. Wonder Nation Bebek Kızları. Makinede yıkanabilir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Petit Lem Kız Bebek Kısa Set

₺ 57.78

Fırfırlı kollu, uyumlu kafa bandı ve balon şortlu küçük kızınız günün getirdiği her şeye hazır olacak Tişört, hoş bir sürpriz olarak tatlı ikramlarla doldurmak için zı

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.