• Yeni Kız
Carter'ın Çocuğum Kız Bebek Hırka Kıyafet Seti, 3'lü, Beden Preemie-6 9M

Carter'ın Çocuğum Kız Bebek Hırka Kıyafet Seti, 3'lü, Beden Preemie-6 9M

Ürün Puanı:
₺ 2.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Oyun zamanı kız çocuğunuzla günün her saatidir ve bazen sabah 4'te başlar, bu yüzden neden onu bu Carter'ın Çocuğum 2'li Uyku ve Oyun seti ile gün boyu oynamaya hazır tutmuyorsunuz? % 100 pamuktan üretilen bu set, bebeği gün boyu rahat ve serin tutar ve tam fermuarlı kapatma, değişiklikleri açıp kapatmayı kolaylaştırır. Yeni ebeveynler için de harika bir hediye fikri! . Bu setteki her parça, Carter'ınkiyle aynı güvenilir kalitede ve OEKO-Tex'in Standard 100'ü ile üretilmiştir, bu nedenle küçük çocuğunuz için temiz sertifikalıdır. 2 parçalı set. 2'li paket. Tüm baskılar. Tam fermuar kapatma. Çeneleri korumak için fermuar tırnağı. Footies dahil. OEKO-tex'ten STANDART 100. Makinede yıkanabilir. İthal.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Petit Lem Kız Bebek Kısa Set

₺ 57.78

Fırfırlı kollu, uyumlu kafa bandı ve balon şortlu küçük kızınız günün getirdiği her şeye hazır olacak Tişört, hoş bir sürpriz olarak tatlı ikramlarla doldurmak için zı

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.