• Yeni Kız
Carter's Child of Mine Kız Bebek Kıyafet Seti, 3'lü, Beden 0 Aylık

Carter's Child of Mine Kız Bebek Kıyafet Seti, 3'lü, Beden 0 Aylık

Ürün Puanı:
₺ 21.16

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Şık küçük kızın, bu Carter'ın Çocuğum 3 parçalı setiyle görünümünü tamamlamak için ihtiyacı olan her şeye sahip. Bodysuit, kız bebeğini kolayca giydirmek için bacağındaki güçlü çıtçıtlar ve üst üste binen omuzlar gibi bebeğe hazır detaylarla standart olarak gelir. Pamuklu jarse üst kısmı, daha fazla zarafet için fırfırlı detaylara ve baştan sona baskılara sahiptir. Karışık ve uyumlu veya katmanlı olsun, bu 3 parçalı set bir ebeveynin hayalidir. . Bu setteki her parça, Carter'ınkiyle aynı güvenilir kalitede ve OEKO-Tex'in Standard 100'ü ile üretilmiştir, bu nedenle küçük çocuğunuz için temiz sertifikalıdır. 3 parçalı set. Fırfır detayı. Bodysuit'e takılır. Tüm baskılar. İşlemeli detay. OEKO-tex'ten STANDART 100. Makinede yıkanabilir. İthal.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Kutlamanın Yolu

₺ 3.33

Grafik Sweatshirt ve Çizgili Joggers, 2'li Set (Kız Bebek) Süper sevimli sweatshirt ve joggers içerir Mürettebat boynu Uzun kollu Örgü manşetleri ve etek ucu Pullon joggers, rahat el

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.