• Yeni Kız
Kıvılcım. yaratmak. hayal etmek. 19 parçalı banyo oyuncak oyun seti, çeşitli renkler

Kıvılcım. yaratmak. hayal etmek. 19 parçalı banyo oyuncak oyun seti, çeşitli renkler

Ürün Puanı:
₺ 25.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Küçük çocuğunuzun banyo zamanını yükseltin ve Spark Create Imagine'in Banyo Oyuncak Oyun Seti ile eğlenceli bir oyuncak seti ile oynamalarını izleyin. Spark'ın Banyo Oyuncak Oyun Seti, küçük çocuğunuzun hayal gücünü harekete geçirecek, sayısız saatlerce eğlence sağlayacak ve aynı zamanda önemli bir gelişim döneminde öğrenme becerilerine yardımcı olacaktır. Bu 19 parçalı set, su çarkı, yüzen yunuslar ve kurbağalar, deniz kabukları, denizyıldızı ve daha fazlası dahil olmak üzere banyo zamanı eğlencesi için ihtiyacınız olan her şeyi içerir! 18 Ay ve üzeri yaşlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, ince motor becerilerini, duyusal gelişimi, el-göz koordinasyonunu ve daha fazlasını teşvik eder. Banyo zamanını seven küçükler veya sadece onunla birlikte gelen oyuncaklar için mükemmeldir ve herhangi bir çocuğun yatak odasına, oyun odasına, kreşe veya küçük çocuğunuzun biraz uyarıcı eğlenceye ihtiyacı olan başka bir yere ideal bir katkı sağlayacağından emin olabilirsiniz! Kıvılcımı Al Imagine'in Banyo Oyuncak Oyun Setini bugün yaratın ve küçük çocuğunuzun yüzünün neşeyle aydınlanmasını izleyin! Bu oyuncak 18 ay ve üstü çocuklar için tasarlanmıştır. Kıvılcım. yaratmak. hayal etmek. 19 parçalı banyo oyuncak oyun seti, çeşitli renkler.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Konuşan Etkinlik Kitabı

₺ 1.33

Bu iki dilli Konuşma Etkinlik Kitabı, beş öğrenme etkinliği ile etkileşimlidir Konuşan Etkinlik Kitabı : Yaş Aralığı : 2 yaş ve üstü İki dilli konuşma etkinlik kitabı...

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.