• Yeni Kız
Sofia Vergara Kadın Büküm Ön Bodysuit tarafından Sofia Jeans

Sofia Vergara Kadın Büküm Ön Bodysuit tarafından Sofia Jeans

Ürün Puanı:
₺ 2.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Sofia Jeans'in bu temel katmanlı tulumu, modaya uygun bir önü ve çarpıcı bir baskısıyla sezon için yenileniyor. Münhasıran. İspanyolca konuşan topluluğumuz için : Sofia Jeans'in bu temel tulumu, Moderna düğümlü önü ve çarpıcı bir baskısıyla sezon için güncellendi. Sadece içeride. Model 5’8-1 / 2 ”ve S beden giyiyor / Model 5’8-1 / 2 “ ve küçük beden ”S" giyiyor. Takılı / Takılı bel. V yaka; büküm ön / V Yaka; önünde düğüm. Altta çift geçmeli alt kapatma / Altta çift geçmeli kapatma. Cap kollu/Bırakılan omuz kılıfı. Kontrast baskı / Kontrast baskı. % 95 Suni ipek;% 5 Spandeks /% 95 suni ipek;% 5 likra. Makinede yıkanabilir / Makinede yıkanabilir. İçe aktarılan / içe aktarılan öğe. Sofia Vergara'dan Sofia Jeans Kadınlar için V Yaka Elbise. Sofia Vergara'dan Sofya Kot Pantolon. Bu kıyafetlerin kültürel karışımı, cinselliği ve enerjisiyle ilgili kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan bir şey var — kesinlikle sevdiğiniz bir şeyi giyin.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Çarpıcı Bayanlar SS Üst

₺ 1.00

Senin gibi sert bir taraftar, yaptığın her şeyde takımı temsil etmeyi sever Oyuna ya da kasabaya gidiyor olsanız da, Sideline Apparel'ın bu Bayan Üstü kesinlikle biraz ruh sergiley

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.