• Yeni Kız
Journee Koleksiyonu Bayan Pippah Tru Konfor Köpük Blok Topuk Kışlık Botlar

Journee Koleksiyonu Bayan Pippah Tru Konfor Köpük Blok Topuk Kışlık Botlar

Ürün Puanı:
₺ 3.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Kış görünümünüzü Pippah by Journee Koleksiyonu ile yükseltin. Bu sıcak baldır ortası botlarda oyuncak ayı kürk astarı, 4 mm Tru Comfort Foam ™ ayaklık ve kapitone bir şaft bulunur. Bir ördek parmağı, metal donanım ve kalın taban tasarımı tamamlar. Journee Collection'da, bot stillerimiz kıyafetinizin eskisinden daha iyi görünmesini sağlayacaktır. Kıyafetinizin doğrudan bir dergiden çıkmasını sağlayacak son dokunuşu size verecekler. Topuk Yüksekliği : 1 1/2 inç. Topuk Tipi : Blok Topuk. Platform Yüksekliği : 1 inç. Şaft Yüksekliği : 11 1/2 inç. Buzağı Çevresi : 14 1/2 inç. Üst Çevresi : 14 1/2 inç. Ayakkabı Genişliği : Orta. Kapatma Tipi : Çekme. Ayak stili : Yuvarlak. Astar : Taklit Kürk. Üst Malzeme : İnsan yapımı. Dış taban Malzemesi : insan yapımı. Ayak Tabanı : 4 MM Tru Comfort Foam™. Tüm ölçümler yaklaşıktır ve 6 beden kullanılarak alınmıştır. Ölçümlerin boyuta göre biraz değişebileceğini lütfen unutmayın. Botlar. Gündelik.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

LUKS Kadın Haley Botları

₺ 2.67

Sevimli ve klasik MUK LUKS Haley Botlarıyla sonbahar ve kışa güvenle adım atın! Tatlı ve yumuşak bir kazak örgü detayı ve dayanıklı TPR tabanı ile bu sevimli suya dayanıklı a

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.