• Yeni Kız
Journee Koleksiyonu Bayan Livvy Geri Topuk Zip Yığılmış Topuk Patik

Journee Koleksiyonu Bayan Livvy Geri Topuk Zip Yığılmış Topuk Patik

Ürün Puanı:
₺ 89.58

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Journee Collection'ın yandan bölünmüş tokalı patikleriyle çok yönlü stili sergileyin. Bu ayak bileği patikleri, ayak bileklerine kadar yükselen ve yandan bölünmüş bir detayı vurgulayan yumuşak suni süet saya ve püskül desenli arka fermuarlara sahiptir. Journee Collection'da patiklerimiz, kızlarla eğlenceli bir geceye kadar ofiste olduğunuz zamanlar için mükemmel olan o rahat ama şık görünümü size verecektir. Topuk Yüksekliği : 1 1/2 inç. Topuk Tipi : Yığılmış. Platform Yüksekliği : 1/2 inç. Şaft Yüksekliği : 3 1/2 inç. Üst Çevresi : 11 1/2 inç. Ayakkabı Genişliği : Orta. Kapatma Tipi : Geri Topuk Zip. Ayak stili : Yuvarlak. Astar : Kumaş. Üst Malzeme : Faux Süet. Dış taban Malzemesi : insan yapımı. Ayaklık : Yastıklı. Tüm ölçümler yaklaşıktır ve 6 beden kullanılarak alınmıştır. Ölçümlerin boyuta göre biraz değişebileceğini lütfen unutmayın. Botlar. Ayak bileği.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Lugz Mağarası II Botu

₺ 79.98

Dışı sert, içi kadınsı Sen mi Mağara II mi? İstediğiniz gibi şekillendirebileceğiniz muhteşem görünümlü çizme Nefes alabilen astarlı çeşitli üst malzemelere sahiptir Dı

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.