• Yeni Kız
Sınır Yok Kadın Modası Basic Kemer, 2'li Paket, Gümüş Beyaz

Sınır Yok Kadın Modası Basic Kemer, 2'li Paket, Gümüş Beyaz

Ürün Puanı:
₺ 19.90

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Gardırobunuzu yenileyin ve Sınır Tanımayan bu kadın 2fer ile bir fiyatına iki şık kemer alın. Sete iki suni deri kemer dahildir ve modaya uygun, yarım inç genişliğe sahiptir. Düz beyaz kemer hemen hemen her gündelik veya şık kıyafetle uyumludur ve yuvarlak bir tokaya sahiptir; Beyaz kot pantolon ve kukuletalı bir süveterle deneyin. Metalik renkli kemer, her yerinde cesur, delikli bir desene ve kare bir tokaya sahiptir ve aşırıya kaçmadan topluluğunuza biraz ışıltı katmanın mükemmel bir yoludur. Bu yarım inçlik kayışlar, çeşitli vücut tiplerine gurur duyacak şekilde çeşitli boyutlarda mevcuttur. Sınır Yok Kadın Modası Temel Kemer, 2'li Paket : % 100 PVC. İnce suni deri kemerler. İki paket . 0.5 "genişlik. Beyaz kuşak : Düz renkli. Yuvarlak gümüş toka. Delikli kayış : Metalik renklidir. Her yerinde delikli desen. Kare gümüş toka. Gümüş / beyaz renklerde mevcuttur. Sadece lekeyi temizleyin.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Üçlü Döngü Kadın Kemeri

₺ 25.98

Gardırobunuzun, kadınlar için erkek giyiminden ilham alan bu kemer gibi tüm zımbalara sahip olduğundan emin olun İnsan yapımı malzeme, ofis veya randevu için mükemmel, gerçek der

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.