• Yeni Kız
Foster Grant Kadın Havacı Gül Altın Güneş Gözlüğü

Foster Grant Kadın Havacı Gül Altın Güneş Gözlüğü

Ürün Puanı:
₺ 0.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Pembe altın bir cephe ve kaplumbağa desenli tapınaklar, Foster Grant'in bu kadın havacı güneş gözlüklerine daha modern, göz alıcı bir his veriyor. Ayarlanabilir burunluklar daha iyi, daha özel bir uyum sağlar. Duman gradyanlı lensler,% 100 UVA-UVB koruması ile zararlı ışınlara karşı koruma sağlar ve çizilme ve darbe direncine sahiptir. 90 Yılı aşkın bir süredir küresel ikonlar ve trend belirleyiciler tarafından giyilen Foster Grant, orijinal Amerikan güneş gözlüğü markasıdır. Foster Grant, görebileceğiniz ve hissedebileceğiniz gerçek kalitede, zahmetsizce öne çıkan ve sizi mükemmelleştiren gözlüklere inanır. Her Foster Grant® güneş gözlüğü çifti, okuyucular, mavi ışıklı gözlükler ve daha fazlası, size en rahat oturmanın yanı sıra uygun fiyatlı, modaya uygun stili sunmak için özenle üretilmiştir. LENSLER POTANSİYEL OLARAK ZARARLI MAVİ ışığı FİLTRELEMEYE YARDIMCI OLUR *. ÇİZİLMEYE DAYANIKLI LENSLER. DARBEYE DAYANIKLI LENSLER. 100% UVA-UVB LENS KORUMASI. ÇİN MALI. Düzgün renk tonu filtresine sahip lensler, potansiyel olarak zararlı mavi ışığın yaklaşık% 70 -% 96'sını ve degrade renk tonu filtresine sahip lensler, potansiyel olarak zararlı mavi ışığın yaklaşık% 0 -% 96'sını filtreler (test edilen lensin kısmına bağlı olarak). Yüzde, görünür ışık spektrumunun 415-455 nanometre aralığında 5 nanometre artışlarla filtrelenen potansiyel olarak zararlı mavi ışığın ortalama miktarını temsil eder.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

HİBE BAYANLAR KALP kırmızı

₺ 15.94

Foster Grant ®'in Yapımcılarından Sunsentials ™, günlük düşük fiyata günlük kullanıma uygun şık, kaliteli bir güneş gözlüğü koleksiyonudur Her bir çift, güneşin zara

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.