• Yeni Kız
Kuyumcu Kulübü Ametist Yüzük Birthstone Takı - 0. Karat Ametist 0. Beyaz Pırlanta Aksanlı Gümüş Yüzük Takıları –

Kuyumcu Kulübü Ametist Yüzük Birthstone Takı - 0. Karat Ametist 0. Beyaz Pırlanta Aksanlı Gümüş Yüzük Takıları –

Ürün Puanı:
₺ 49.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

İÇERİDEN PARLAYAN CANLI BİR VURGU PARÇASI. Gerçek Ametist Taşlar, Beyaz Elmaslar ve 0.925 Ayar Gümüşten yapılmıştır. Donuk, düz görünümlü sahte taşlarla sahte olduğu ortaya çıkan kadınlar için ucuza yapılmış değerli taş yüzüklerin aksine, jewellersclub Ametist Yüzük, gerçek Beyaz Elmas kümeleriyle çevrili gerçek bir 0,25 karat Ametist taşa sahiptir. Özenle ve uzman işçilikle hazırlanmış ve hipoalerjenik, 0,925 Ayar Gümüş bir bantta yer alan bu muhteşem Mor Oval yüzük, onu diğerlerinden ayıran birinci sınıf malzemelerle dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. Bizim Hakiki Ametist Yüzük özellikleri : . - 0.25 Karat Ametist değerli taş. - Beyaz Elmas Kümeleri. -Hipoalerjenik 0.925 Ayar Gümüş Band Yüzük (sıfır nikel veya kurşun). - Dayanıklı, uzun ömürlü işçilik ile hassas tasarım. Önemli diğer anneniz, kız kardeşleriniz ve sevdikleriniz için çarpıcı bir hediye! Kadınlar için ametist yüzüklerimiz ve doğum taşlı yüzüklerimiz tüm cilt tonlarını güzelce tamamlar. Onları annene doğum günü hediyesi ve hayatındaki kadınlara hediye olarak ver!. Jewellersclub'da müşterilerimize özel, üstün kaliteli Ametist takı yüzük parçalarını makul fiyatlarla sunmaktan gurur duyuyoruz. Size oran için mutlak en iyi kaliteyi, sanatı ve işçiliği sunmak için kadınlar için benzersiz yüzüklerimizi özenle hazırlıyoruz. Ortalama Ametist birthstone yüzüğü, donuk ve düz görünen sahte bir Ametist taşıyla genellikle orijinal değildir. JEWELLERSCLUB Ametist Yüzük, muhteşem bir Oval şeklinde kesilmiş ve her iki taraftaki gerçek Beyaz Elmas kümeleriyle zenginleştirilmiş gerçek bir 0,25 karat Ametist değerli taşa sahiptir. Hipoalerjenik, ışıltılı 0,925 Ayar Gümüş ayarıyla bu çarpıcı taş yüzüğün canlı, Mor tonu tüm cilt tonlarını tamamlar. Diğer değerli taş yüzükler ucuza yapılırken ve kolayca bükülüp kırılırken, Ametist taş yüzüğümüz uzun süre dayanacak şekilde kaliteli bir şekilde üretilmiştir. Zarif ve zarif bir tasarıma sahip olmasına rağmen, bu Ametist ve Pırlanta yüzük, uzun ömürlü, dayanıklı 0.925 Ayar Gümüş bant ve ayar ile hazırlanmış kırılgan bir şeydir. Bant boyutlandırma hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin, böylece mükemmel uyumunuzu bulmanıza yardımcı olabiliriz. Her zaman besleyeceği canlı, çarpıcı bir hediye. Bu değerli taş yüzüğü Anneler Günü'nde annenize, ikinci yarınıza özel bir sürpriz veya söz yüzüğü olarak veya bir arkadaşınıza veya sevdiklerinize eşsiz doğum taşlarının kutlaması olarak hediye ediyor olsanız da, alıcı bu 0,25 karat maytabı eline takmaya bayılacak.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Gümüş cz telkari bant

₺ 57.98

Jordan Blue NYC neyin sıcak olduğunu biliyor Her mücevher parçasına giren zarafet, zamansız değer ve ince detaylarla kendinden geçeceksiniz Tüm mücevherlerimizin en yüksek kontrol

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.