• Yeni Kız
Tezgahın Meyvesi Kadın ve Kadın Artı Ötesinde Yumuşak Uzun Kollu Pazen Sleepshirt

Tezgahın Meyvesi Kadın ve Kadın Artı Ötesinde Yumuşak Uzun Kollu Pazen Sleepshirt

Ürün Puanı:
₺ 1.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu sonbahar ve kış aylarında Yumuşak Kadın Pazen Tulumlarının Ötesinde Tezgahın bu Meyveleriyle yanlış gidemezsiniz. Bu rahat uzun kollu lounge gömleklerin şık bir yakası, düğmeli detayı, ön cebi ve gömlek kuyruğu eteği zaten klasik tasarıma katkıda bulunuyor. Uzunluk dizde veya hemen üstünde olacaktır. Bu pazen güzel ve hafiftir, aynı zamanda soğuk bir günde sizi rahat ve sıcak tutmak için kalın bir dokunuş sağlar. Evin etrafında uzanmak veya tatile çıkmak için harika olan bu sevimli uyku tulumu, bu tatil sezonunda ve sonrasında sevdikleriniz için mükemmel bir hediye. Malzeme : Ekose : % 60 Pamuk /% 40 Polyester Waffle; Baskı : % 100 pamuklu pazen. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. Boyut : Model 5'10 "ve S beden giyiyor. Yaka : Çentik yaka. Kapatma : Düğmeli ön. Kollu : Uzun kollu. Cepler : 1 göğüs cebi. Özellikleri : Yumuşak fırçalanmış hissediyorum; Shirttail hem; Hafif flanel. Tezgahın Meyvesinden Yumuşak Düğmeli Uyku Gömleğinin Ötesinde Kadınlar.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Cepli Arya Gecelik

₺ 33.96

Yumuşak ve dinlendirici kumaşlarda özen ve rahatlıktan bahseden tatlı detaylara sahip Aria'nın Geleneksel çırpınan kollu önlüklü boyun elbisesi, yakınlarda tutmak isteyeceğiniz

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.