• Yeni Kız
Kepçe Kadın Yarık Midi Etek

Kepçe Kadın Yarık Midi Etek

Ürün Puanı:
₺ 57.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Midi etek asla hayal kırıklığına uğratmaz. Scoop'un Yırtmaçlı Midi Eteğine sadık başka bir gardıropa yer açın. Sade bir tarza sahip ancak detaylarda çarpıcı, asimetrik bir yan yarığa ve her zaman gurur verici sargı benzeri bir siluete sahip. Elastik nervürlü bir bel ve yumuşak bükülmüş kumaşla tamamlandı — bu eteği sevmek için daha fazla neden. Münhasıran . Malzeme : % 100 Bükülmüş Suni ipek. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. Boyut : Model 5’11 ”ve S beden giyiyor. Uzunluk : Siluet : midi; 28.5 "uzunluğunda. Kapatma : Pull-on tarzı; nervürlü elastik bel. Cepler : Yok. Özellikler : Yan yarık; sarma benzeri siluet; yönlü nervürlü kumaş; süper yumuşak. Kadınlar için kepçe Yarık Midi Etek. Kepçe. Olmazsa olmazlarınızla tanışın. Eğlenceli, cilveli parçalardan, en son trendlerden ve beklenmedik buluntulardan ilham alın. İşte şimdi - go-to'nuz yaptığınız her şeyi arıyor.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Kadın Midrise Cepli Kot Etek

₺ 1.67

The Riders by Lee Women's Midrise 5 Cepli Kot Etek, tüm yıl boyunca dolabın vazgeçilmezidir Şeklinizi düzleştirmek için belin biraz altına oturur ve klasik 5 cep stiline sahiptir...

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.