• Yeni Kız
Tıme ve Tru Fırfırlı Etekli Kadın Dokuma Çırpınan Kollu Elbise

Tıme ve Tru Fırfırlı Etekli Kadın Dokuma Çırpınan Kollu Elbise

Ürün Puanı:
₺ 103.34

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Elbise başarı hikayesi. Time and Tru'dan gelen bu çiçekli Katmanlı Çırpınan Kollu Elbise, sıcak hava gardırobunuza harika bir ektir. Perdelik, katmanlı bir etekle kıvrılmak için yapılan bu elbise, havadar, kolay günler için mükemmeldir. Çırpınan kollar, parktaki bir günden akşama kadar sorunsuz bir şekilde giden zarif bir dokunuş katar. Sadece favori ayakkabılarınızı ekleyin ve her durum için eğlenceli bir görünüme sahip olun. Sadece at . Malzeme : % 100 suni ipek. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. Boyut : Model 5’10 ”ve S beden giyiyor. Uzunluk : Mini uzunluk; dizlerin üstüne vurur. Kapatma : Arkada anahtar deliği düğmeli kazak tarzı. Kollar : Çarpıntı. Özellikler : Crewneck; belde kravat detayı; katmanlı etek. Zaman ve Gerçeklerden Çırpınan Kollu Kadın Dokuma Elbise.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Kadın Uzun Kollu Elbise

₺ 3.00

Bu yumuşak siyah Midi Elbisenin akıllı panelli yapısı onu bir rüya gibi uyduruyor Tüm doğru yerlerde toplandığında, kullanıcısının güzel figürünü önerecek kadar nasıl d�

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.