• Yeni Kız
Kepçe Kadın Gevşek Kesim Tığ İşi Elbise, Diz Boyu Üstü

Kepçe Kadın Gevşek Kesim Tığ İşi Elbise, Diz Boyu Üstü

Ürün Puanı:
₺ 45.80

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bir dikiş kepçesinin Tığ İşi Elbisesindeki Stil, günlük gardırobunuza mükemmel bir ektir. Serin bir pamuk karışımında hazırlanmış bir kroşe deseni, her yerde giyebileceğiniz havadar, hafif bir stile eşittir. Uzun kollu, burayı bol sıcak ve soğuk hava çekiciliğine sahip harika bir sezon ötesi parça haline getiriyor. Sadece at . Malzeme : % 57 Pamuk /% 43 Akrilik. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. Boyut : Model 5’10 ’ve S beden giyiyor. Uzunluk : 35 ’. Yaka : Mürettebat boynu. Kapatma : Kazak tarzı. Kollu : Uzun kollu. Cepler : Yok. Özellikler : Yapışkan dikiş. Kepçeden Kadınlar için Tığ İşi Elbise. Kepçe. Olmazsa olmazlarınızla tanışın. Eğlenceli, cilveli parçalardan, en son trendlerden ve beklenmedik buluntulardan ilham alın. İşte şimdi - go-to'nuz yaptığınız her şeyi arıyor.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Kadın Uzun Kollu Elbise

₺ 3.00

Bu yumuşak siyah Midi Elbisenin akıllı panelli yapısı onu bir rüya gibi uyduruyor Tüm doğru yerlerde toplandığında, kullanıcısının güzel figürünü önerecek kadar nasıl d�

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.