• Yeni Kız
Kadın Yüzük Vurgulu Uzun Çizmeler

Kadın Yüzük Vurgulu Uzun Çizmeler

Ürün Puanı:
₺ 68.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Brinley Co.'nun uzun binicilik botlarıyla bu sezon tarzınızı ifade edin. Bu modaya uygun botlar, diz boyu yükselen suni deriye sahiptir. Küçük yığılmış blok topuklu ayakkabılar ve büyük toka desenli ayak bileği kayışları, bu çok yönlü moda botların görünümünü tamamlıyor. Bu çok yönlü bayan binicilik botları, dizlere kadar yükselen şaftlarla şık bir görünümü vurgular ve büyük bir antika toka aksanına sahip ince bir kayışa sahiptir. Küçük yığılmış suni ahşap tahıl blok topuklu ayakkabılar ve iç fermuarlı giriş tasarımı tamamlıyor. Tüm sezon boyunca trend belirleyici bir stil yaratmak için bu sonbahar botlarını dar pantolon, kalem etek veya kapüşonlu bir paltoyla eşleştirin. Topuk Yüksekliği : 1 1/4 inç. Topuk Tipi : Yığılmış. Platform Yüksekliği : 1/2 inç. Şaft Yüksekliği : 17 inç. Buzağı Çevresi : 14 3/4 inç. Üst Çevresi : 15 inç. Ayakkabı Genişliği : Orta. Astar : Kumaş. Üst Malzeme : Suni Deri. Dış taban Malzemesi : insan yapımı. Ayaklık : Yastıklı. Tüm ölçümler yaklaşıktır ve 6 beden kullanılarak alınmıştır. Ölçümlerin boyuta göre biraz değişebileceğini lütfen unutmayın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Kadın Uzun Toka Detaylı Bot

₺ 97.98

Brinley Co.'nun bu şık moto botları dizlerin altına yükselen ve ince üst dikişli detayları vurgulayan birinci sınıf suni deri saya ve ayak bileklerinde ve şaftlarda tokalı zarif

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.