• Yeni Kız
Kadın Polar Eşofman Altı, Minyon

Kadın Polar Eşofman Altı, Minyon

Ürün Puanı:
₺ 11.92

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu Hanes Kadın Polar Eşofman Altı, Minyon gündelik giyim için idealdir. Elastik bir bel bandına sahiptirler ve rahat bir oturuşa kadar gerilmelerini sağlarlar. Polyester ve pamuk karışımından üretilen bu Hanes polar eşofman altı yumuşak ve rahattır. Soğuk günlerde sıcak tutmak için onları giyin. Kolay açılır alt bacak eteklerine sahip normal bir boyutta mevcut olan bu pantolonların giyilmesi kolaydır. Cepleri yoktur, hantallığı ortadan kaldırırlar. Bu elastik bel pantolonları, kolay bakım için çamaşır makinesine ve kurutucuya koymak için güvenlidir. Kullanıcıyla birlikte hareket etmek üzere tasarlanmış, evde veya yoğun günlerde dinlenmek için iyidirler. Hanes Kadın Polar Eşofman Altı : % 50 pamuk,% 50 polyester. Bu polar eşofmanlarda sıcak kalın. Elastik kemer. 31 "iç dikişli normal uzunlukta eşofman altı. Kolay açılır alt bacak kenarları. Hacmi azaltmak için cep yok. Makinede benzer renklerle soğuk yıkayın; dekore edilmişse tersyüz; gerektiğinde klorsuz ağartıcı; düşük kuru takla; dekorasyon hariç düşük demir. Hanes polar eşofman altı yumuşak ve rahattır. Evde gündelik giyim için iyi. Kullanıcı ile birlikte hareket etmek için tasarlanmıştır.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

İpli Bayan Örgü Pantolon

₺ 73.80

Bu Danskin Now kadın örgü pantolonları, dışarıda rahat bir gün geçirmek için mükemmel bir çift Ayak işlerini yapmaktan spor salonuna ya da sadece evde ya da parkta takılmaya ka

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.