• Yeni Kız
8 H Sullivans Ony Urn Ekici 2'li Set, Çok Renkli

8 H Sullivans Ony Urn Ekici 2'li Set, Çok Renkli

Ürün Puanı:
₺ 0.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Vazo şeklindeki bu iki vazo setinin klasik görünümü, alevlenmiş bir boyuna sivrilen sağlam bir siluete sahip tanınabilir profili taşır. Tonal siyah oniks kaplama ve patinalı detaylara sahip büyük boy bir boy ekleyin ve estetiğinizi bir anda kesinlikle yükselteceksiniz! Son 55 yılda Sullivans, ev dekorasyonunda endüstri lideri haline geldi. Markamız, evinizin zamansız stille güncel kalmasını sağlamak için modern trendleri bir araya getirirken geleneğe dayanmaktadır. Burada Sullivans'ta, kalite ve değer odaklı ürün tasarımları yaratmaktan, müşterilerimizin güzel ürünlere makul fiyat noktalarında erişebilmelerini sağlamaktan gurur duyuyoruz. En sevdiğiniz gerçek bitkiyi büyütün veya 2 ekiciden oluşan bu çok yönlü ve güzel hazırlanmış seramik sette kaliteli bir Sullivans forever sahte bitkisiyle eşleştirin. Bu ürün, yıllarca tadını çıkarmak için dayanıklı, kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Bu ürün önlemler 7 "L x 7" W x 8 " H; 6.5 "L x 6.5 " W x 12.75 " H. bu öğe Seramik hazırlanmış. Son 55 yılda Sullivans, ev dekorasyonunda endüstri lideri haline geldi. Markamız, evinizin zamansız stille güncel kalmasını sağlamak için modern trendleri bir araya getirirken geleneğe dayanmaktadır.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Dayanakları 6 Plastik Ekici

₺ 2.33

Dayanakları 6 "Plastik Ekici, el yapımı taş görünümü ile az bakım gerektirir Bahçenizi veya evinizi dekore etmek için mükemmel, rustik bir görünüm veren nervürlü kenarlarla

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.