• Yeni Kız
Tonun Biber Karışımı, 7. Oz

Tonun Biber Karışımı, 7. Oz

Ürün Puanı:
₺ 11.96

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Tone'un Altı Biber Karışımı, mutfak kilerinize lezzetli bir ektir. Her türlü yemeğe baharat katan cesur bir tada sahiptir. Kümes hayvanlarına, ete ve daha fazlasına koyabilirsiniz. Bu baharatın kalorisi, yağı veya kolesterolü yoktur, bu da diyet planınıza eklemeyi kolaylaştırır. Bu ürün, güvenebileceğiniz kalite konusunda yüzyılı aşkın uzmanlığa sahip bir üreticiden gelmektedir. Koşer tanımı, gözlemci Yahudi mutfaklarında kullanıma uygun olduğu anlamına gelir. Tuzlu bir tat için biberin yanı sıra sarımsak ve soğan içerir.Tonun Altı Biber Karışımı, 7,25 Oz : Tonun Altı Biber Karışımı, 7,25 Oz : 1873'ten beri. çalkalayıcı başına 7.25 oz Altı Biber Baharatı. Koşer. Domuz eti, sığır eti, tavuk ve daha fazlasında kullanın. Kalori, yağ veya kolesterol yok. Tuz, kırmızı biber, siyah beyaz biber, kırmızı biber, dolmalık biber ve daha fazlasını içerir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Lisy Orale Acı Bakla, oz

₺ 21.98

Biber, Pasilla Kabukları, 3 OZ Baharat Torbası Otlar Biberler En kaliteli ürünler Sadece Orale Chili Pasilla'nın yiyeceklerinize katacağı baharatlı tadın tadını çıkarın Web sit

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.