• Yeni Kız
Lola'nın Güzel Acı Sosu - Trinidad Akrep fl oz

Lola'nın Güzel Acı Sosu - Trinidad Akrep fl oz

Ürün Puanı:
₺ 2.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Lolas signature Trinidad, tamamen doğal kireç ve taze sarımsaktan oluşan lezzetli patlamalarla tam sağlıkla başlayan ve biten tam sıcak gövdeli bir ısı sağlayan Trinidad akrep biberine sahiptir. Bunu en sevdiğiniz biberler, çorbalar ve balık tacolarında deneyin! Lola'nın Trinidad Scorpion Acı Sosu Glutensiz, Vegan ve keto diyet dostudur. 5 oz cam şişe Lola'nın Güzel Acı Sosu Trinidad Akrep. Hızlı GEÇER : Tariflerimizle ilgili en şaşırtıcı şeylerden biri, ısının hızlı ve güçlü bir şekilde yanması, ancak hızla geçmesidir. Dakikalarca süren ve yemeğinizin diğer kısımlarını mahveden ısıyı aşmadan sağlam lezzetin tadını çıkarmanızı sağlar. TAMAMEN DOĞAL, YEREL KAYNAKLI : Burada Lola's Fine Hot Sauce'da mümkün olduğunca yerel kaynaklı tamamen doğal malzemeler kullanıyoruz. Bu hakkı bahçeden, ev yapımı lezzetten korumak için malzemelerde en yüksek kaliteyi korumaya çalışıyoruz. Tüm soslarımız% 100 Tamamen Doğal, Bitki Bazlı, Keto, Düşük Sodyumlu, GDO'suz Proje Onaylı ve Glütensizdir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Mantar Soya Sosu 20,85oz

₺ 49.56

Soya Sosu, Mantar, Şişe 20 OZ MSG eklenmemiş Doğal olarak demlendi Yapay renklendirme eklenmedi Bu ürünle ilgili sorularınız veya yorumlarınız varsa, hafta içi ücretsiz 180098609

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.