• Yeni Kız
Aşil ATR Spor Yüksek Performanslı Lastik - 275 40R 99W

Aşil ATR Spor Yüksek Performanslı Lastik - 275 40R 99W

Ürün Puanı:
₺ 0.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Achilles ATR Sport 2 lastiği, maksimum ıslak ve kuru yol tutuşu, sportif yol tutuşu ve yüksek hız kontrolü için en yeni lastik sırtı ve lastik tasarım teknolojilerine sahiptir. Düz çizgi stabilitesi ve gelişmiş yol tutuşu sağlayan sağlam bir orta kaburgaya sahiptir. Ara bloklar birbirine kenetlenir ve daha az bükülme ve sırt kıvrımı olduğu için daha fazla viraj performansı sağlamak için çalışır. Şerit şeklindeki, yönlü sırt deseni, daha iyi ıslak çekiş ve daha az suda kızaklama riski için suyu lastiğin altından dışarı kanalize edecek şekilde optimize edilmiştir. Achilles ATR Sport 2 lastikleri, çok daha yüksek fiyatlı lastiklerde daha yaygın olarak bulunan birçok özellik sunarak, d B Sessiz Teknolojisi ile mümkün olan en iyi performansı ve değeri elde etmek isteyen tüm sürücüler için akıllı bir seçenek haline getirir, bu da sizin ve yolcularınızın uzun mesafelerde seyahat ederken bile huzurlu sürüşlerin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. İleri Teknoloji Radyal 2. Nesil ile üstün radyal yapı. Geliştirilmiş yön stabilitesi ve viraj alma performansı için birbirine kenetlenen sırt bloğu.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Aşil ATR Spor 275 30ZR Lastik

₺ 0.67

Achilles ATR Sport 2, üstün kontrol, yıl boyunca çekiş ve konfor arayan sürücüler için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı bir lastiktir Hem ıslak hem de kuru havalard

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.