• Yeni Kız
AutoDrive Cam Evrensel Fit Kelebek Büküm Güneşlik AD021703M-Counts, 28.5 31.5

AutoDrive Cam Evrensel Fit Kelebek Büküm Güneşlik AD021703M-Counts, 28.5 31.5

Ürün Puanı:
₺ 2.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Auto Drive Ön Cam Evrensel Fit Kelebek Büküm Güneşlik AD021703 M-15 2 Sayım, 28,5 "x 31,5", çoğu aracın ön camına uygulanabilen bir çift güneşliktir. Desen, tüm insanlar tarafından memnuniyetle karşılanan çok güzel ve geleneksel bir kelebektir, ön cama dikey veya yatay olarak monte edilebilirler ve her iki boyutu da dışarıya karşı destekleyebilirler. Aracınızın ön camındaki bu çift bükümlü güneşlik ile, aracınızın iç kısmını, özellikle gösterge panelini ve konsolu ve araba koltuklarını koruyan, yaşlanma ve renk solmasını önleyen ısıtma güneş ışığının ve zararlı UV ışınlarının çoğunu büyük ölçüde engeller, daha da fazlası, aracınızın iç soğutmasını ve rahat sıcaklığını daha önce koruyabilirler. çarpışmaya başlıyorsun. Ve bunları kullanmazsanız, sadece bükün ve ince bir daireye kompakt bir şekilde paketleyin, depolama için fazla yer kaplamazlar. Çok basit kullanım ve kolay kurulum, ancak yaz aylarında drving'i ısıtmak için çok fazla sorun tasarrufu sağlar! Bir tane al ve lütfen havalı sürüşünün tadını çıkar! Aracınızın içini korur ısınmayı, yaşlanmayı ve renk solmasını önler. Çoğu otomobil, SUV ve kamyon ön camına uyar. Zararlı UV ışınlarını Engeller. Ürün Boyutu : 28.5 "x 31.5". Büküm ince daire kompakt paket.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Swarovski Bling Akordeon

₺ 60.40

istediğiniz kısa açıklama mevcut değil : Yaz aylarında aracınızın içini daha serin ve daha konforlu tutmanın pratik ve verimli bir yolu, iç mekanı güneş hasarından korurken..

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.