• Yeni Kız
Siyah Araba Katlanabilir Güneşlik yan pencere tel ağı Perde Koruması

Siyah Araba Katlanabilir Güneşlik yan pencere tel ağı Perde Koruması

Ürün Puanı:
₺ 179.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu Araba Yan Cam Güneşlik kaliteli örgü malzemeden yapılmıştır. İyi performans ve uzun servis ömrü ile sağlam. Güneş ışığının doğrudan arabaya girmesini önleyebilir. Vantuz takılı, kullanımı kolay ve aracınızın camına zarar vermez. Kurulumu kolay, karmaşık adımlar ve karmaşık araçlar gerekmez. Eskisi ya da kötüsü için iyi bir yedek. Manuel ölçüm nedeniyle 5-10mm farklılıklara izin verin. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 2 Pcs Siyah Araba Katlanabilir Güneşlik yan pencere tel ağı Perde Koruma Örgü yapılmış, uzun bir hizmet süresi için, dayanıklı, pratik. Isı ve güneş ışığının çoğuna karşı olabilir. Kurulumu kolay, Eski veya kötü olanın doğrudan değiştirilmesi. Vantuz ve ip ile takılması ve çıkarılması kolaydır. Boyut : 70x42 cm/27.6 "x 16.5" (L * W). Paket içeriği : 1 x Araba Yan Pencere Güneş Gölge, 6 x Vantuz.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Swarovski Bling Akordeon

₺ 60.40

istediğiniz kısa açıklama mevcut değil : Yaz aylarında aracınızın içini daha serin ve daha konforlu tutmanın pratik ve verimli bir yolu, iç mekanı güneş hasarından korurken..

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.