• Yeni Kız
Hillshire Çiftliği Sığır Eti Lit'l Smokies Tütsülenmiş Sosis, oz

Hillshire Çiftliği Sığır Eti Lit'l Smokies Tütsülenmiş Sosis, oz

Ürün Puanı:
₺ 1.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

İster bir parti için sosisli mezeler hazırlıyor olun, ister zengin bir lezzet arıyor olun, lezzetli Hillshire Çiftliği Sığır Eti Lit'l Smokies Tütsülenmiş Sosislere ulaşın. Bu sığır eti kokteyl sosisleri, çiftlik evi kalitesinde sığır eti kesimleriyle yapılır ve lezzetli bir sosis eti için mükemmel bir şekilde tütsülenir. Bu mini sosisler tamamen pişirilir, dakikalar içinde hazırlanır ve lezzetle patlar. Bu sosisleri bir sonraki bagaj kapınıza getirin ve et mezelerinizi giydirin. Bunları soslu bir tencereye ekleyin. Tütsülenmiş sosis mezeleri hiç bu kadar kolay servis olmamıştı. Sığır eti tütsülenmiş sosisler, şarküteri tahtası sosisinde kullanıldığında mükemmel parti mezeleridir. Yavaş pişiricinizle ilham almanız mı gerekiyor? Sosisli kahvaltı güveç kreasyonları veya ana yemeğe eklenen sosisler, işleri canlandıracağından emin olabilirsiniz. Zor iş. Özveri. Bütünlük. Bunlar yaşadığımız değerler ve Hillshire Çiftliği Tütsülenmiş Sosislerinin her paketine koyduğumuz malzemeler. 1934'ten beri Hillshire Farm markası, ailenizin sevdiği, hak ettikleri malzemelerle yapılan dürüst, el yapımı etleri temsil ediyor. Ve kaliteye olan bağlılığımızı her lokmada tadacağınızdan eminiz. Bir 12 oz. Hillshire Çiftliği paketi mi? Sığır eti Yanıyor mu?sigara içiyor muyum? Tütsülenmiş Sosis. Kaliteli et kesimleriyle yapılmış ve mükemmel bir şekilde tütsülenmiş. Tamamen pişmiş ve dakikalar içinde hazır. Partiler ve atıştırmalıklar için mükemmeldir. Tüm ailenin keyif alacağı eğlenceli, kalabalığı memnun eden atıştırmalık. Sadece ocak, mikrodalga fırın veya fırın kullanarak hazırlayın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Murciana Paisa Sosis, oz

₺ 9.32

Domuz Sosisi, Kolombiya Markası, Tepsi 16 oz Dış Mekanda Izgara Yapmak için : Sosisleri ateşin yaklaşık 79 inç yukarısında önceden ısıtılmış ızgaraya yerleştirin Sosisleri

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.