• Yeni Kız
Eğlenceli Masa Oyunu Penguen Kazık Dengeleme Oyuncular için Eğitici

Eğlenceli Masa Oyunu Penguen Kazık Dengeleme Oyuncular için Eğitici

Ürün Puanı:
₺ 59.94

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Akıllı oyuncak masa oyunu. Penguin Pile-Up, oyuncuların dik durması ve titrek bir buzdağında dengede kalması gereken sevimli penguen karakterlerine sahip, 5 yaş ve üstü 1-6 oyuncu için hızlı oynanabilen bir dengeleme oyunudur. Kaygan buzdağındaki tüm penguenleri dengelemek için sabit ellere ve dikkatli planlamaya ihtiyaç vardır. Diğer oyunculardan önce başarılı olursanız oyunu kazanırsınız! ama penguenler düşerse her şeye yeniden başlamalısın. Herkes platformu ve gemideki tüm karakterleri sabit tutmaya zorlanır. Tüm penguenlerini buzdağının tepesine yerleştiren ilk oyuncu kazanır. Bu oyun, birlikte oynama yeteneğini geliştirmenin yanı sıra el / göz koordinasyonu ve stratejik düşünme becerilerine sahip çocuklara yardımcı olur. Malzeme : PP ABS KALÇALAR. Paket içeriği : 1 Oyun Tabanı, bayraklı 1 Buzdağı, 24 Penguen, Talimatlar. Penguen Kazık Dengeleme Eğitici Eğlenceli Masa Oyunu. Komik aile masa oyunu-Aile eğlencesi penguen kolonisi, buzdağı tüm kargaşayla sallanıyor. Kurulumu ve oynaması kolay : Pengueni dengeleyici buz dağında tek tek biriktirin, ancak dengesini korumalıdır. Diğer oyunculardan önce başarılı olursanız, oyunu kazanırsınız, ancak penguenler düşerse baştan başlamanız gerekir. Kaygan buzdağındaki tüm penguenleri dengelemek için sabit ellere ve dikkatli planlamaya ihtiyaç vardır. El-göz koordinasyonu, neden-sonuç ve stratejik düşünme becerilerini geliştirmeye, dengeleme yeteneğini geliştirmeye ve birlikte oynama yeteneğini geliştirmeye yardımcı olur. Penguin Pile-Up, 5 yaş ve üstü 1-6 oyuncu için hızlı oynanabilen bir dengeleme oyunudur. İçindekiler : 1 Oyun Üssü, bayraklı 1 Buzdağı, 24 Penguen, Talimatlar.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Yama Ürünleri Döner

₺ 26.98

Bütün aile Klasik DörtinaSatır Oyunu bu büküm seveceksiniz! Onu Döndürmenizi sağlayan gizli renkler, sinsi hareketler ve tuhaf vahşi jetonlarla doludur Üst üste dört tane almak

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.